,, Na každém dni je něco krásného,jen je to potřeba najít"

Únor 2017

První z jara.

25. února 2017 v 14:14 | Eva |  Šití
Všechny vás zdravím po delší odmlce ,ale všemu se věnovat nejde ,ale blog chi ponechat.Díky za vaše komentáře a jsem ráda že se čas od času stavíte.Venku je trošku mrazivo,ale podle těchto nádherných mraků u nás dnes svítí a doufám že to půjde k lepšímu i podle prvních sněženek a krásného vylínu ktrerý už kvete celý únor a překrásně voní po fialkách což jsem zjistila až letos.

První sněženky.


Vylín žlutý.

Pár kousku z mého šicího koutku.


Stává se vámže neustále šijete obaly na mobily,taštičky když jich máte tlik jako já.Mrkající

Zdaví vás Eva a přeji hezký víkend.

Dia krekry a keramika.

18. února 2017 v 21:44 | Eva |  Dekorace
Všechny vás zdravím a děkuji za vaše komentáře.Času mi moc nezbývá ,ale vaše blogy navštěvuji .Venku začíná být jarní počasí a tak se snažím dodělat všechny kostlivce .Na jaře bude dost práce venku a na tvoření mi nebude zbývat čas.Taky jsemse dala do cvčení výzvy 21 a chci to dodržet tak se ted trochu věnuji sobě.

Znáte keramickou hlínu ,která schne na vzduchu a nemusí se dávat do pece tak tady je.Vyzkoušela jsem zní andělíčka . a zvěrokruh do pergoly. Barvu jsem použila akrylovu.Jeden restik mám hotov.MRKVOVÉ KREKRY.
POSTUP.
150g strouhané mrkve
170g špaldové mouky
80g sojové mouky
trochu oleje
1 vejce ,sůl
voda,kmin,lněné seminko vše zpracujeme v těsto a vykrajujeme různé tvary a upečeme.Zdraví vás Eva

Dřevěný nebo plechový......

9. února 2017 v 16:20 | Eva |  Dekorace
Všechny vás moc zdavím.Mnozí z vás jistě navštěvujete květinky nebo různé kamenné krámky z různými dekoracemi poslední takový hit ,který se nám představil na trhu jsou at už keramické plechové ,ale i dřevěné dekorativní domečky.Jako dekorace se mi líbí ,ale někdy je ta cena až zarážející ,když takový dřevěnný domeček si můžete vytvořit samí a nemusíte za něj dávat několik set korun.
Chtěla jsem vám ukázat trochu inspirace jaké jsem vyrobila doma.Stačí kousek hranolku a trochu oleje ,aby dostaly pěknou barvu a zvládne to každý.A jaké máte rádi vy....

Hezký víkend přeje Eva

Domečkova girlanda .

1. února 2017 v 20:05 | Eva |  Dekorace
Všem děkuji za milé komentáře.Dnes jen kratší příspěvek mého dřevěného tvoření.Vánoční ozdoby a také mojí dřevěnou girandu jsem už uklidila a udělala domečkovou pro všední dny.Nemám ted moc času ani na psaní ani na tvoření ,protože jsem zase rozjela dietu .Není to jen o jidle ,ale hlavně o cvičení našla jsem to na netu nevím jestli jste to někdo absolvoval ale je to cvičení s trenérem online jmenuje se VÝZVA 21 DNÍ .Nevim jestli to někdo znáte .

Vyřezáno z dubového dřeva.Moc vás zdravím Eva♥