,, Na každém dni je něco krásného,jen je to potřeba najít"

Květen 2017

Koule z provázků.

28. května 2017 v 21:14 | Eva |  Dekorace
Krásný týden vám přeji a díky, že zavítáte na můj blog já bych ráda psala častěji ale ,nejdou mi nahrát fotky do galerie.
Chtěla jsem se zeptat jak to jde vám nahrát mě tedy velmi špatně.Mohla bych poprosit o nějakou radu.


A tohle je naše odpočinková terasa na které si za krásného počasí ráda posedím a také něco vytvořím minule to bylo kamenné srdíčko dnes to je koule z provázků ,kterou určitě každý skusil pomocí nafukovacího balonku .







Velký žlab osázený bylinkami ty nesmějí na zahrádce chybět.


Ještě mi to moc nekvete ale v létě bude terasa zářit krásně barevně.Usmívající se





A tohle jsou naše číči.Ty aby někde nechyběly.




Všechny vás zdravím a užijte si týden sluníčka Eva

Azalky a dekorativní srdíčko.

20. května 2017 v 14:42 | Eva
Všechny co navštěvují můj blog moc zdravím a děkuji, že ke mě nakouknete.Pár dnů bylo u nás nádherné počasí a dnes se dost ochladilo že se ani nechce na zahrádku .Moc těch ručnich praci nedělám jelikož je méně času. vyráběla jsem dekoraci na terasu ,kterou jsem okoukla na pinteresu a moc se mi líbila.Je to obyčejný silnější drat trochu drátěného pletiva a zbytky kamínků třeba kačirek nebo bílé .které jste si přivezli od moře.

Jako každý rok tak i letos nám kvetou krásné azalky ,které mají různou záplavu barev i květů i já jsem vám nějaké co mi doma kvetou nafotila.Mám je v různých skupinkách jiných keřů ,aby dávaly zahradě tu správnou so.litéru.

Azalka vyžaduje lehkou, propustnou a výživnou půdu já dávám třeba i rašelinu z lesa a mám spíš v polostínu a nemějĺi by se stříhat jinak nejsou moc náročné.









Zdraví vás Eva♥

Zdravý koláč bez mouky.

8. května 2017 v 11:43 | Eva |  Něco z kuchyně
Všechny vás zdavím do prodloužého víkendu .





100g vloček
200g kokosu
1ks vvejce , 2 banány , 200g rozpuštěného masla, 100g mletých ořechů ,trochu skořice a 3 ks nastrouhaného jablka,100g medu .Zamícháme těsto a dáme péct do kulaté formy ,kterou jsme vysypali ořechy a vločkami.
Je to moc chutné kdo držíte dietu.





Zdraví vás EVA

Pálení na vesnici.

1. května 2017 v 20:23 | Eva |  Fotografování

Moc vás všechny zdravím a děkuji za vaše komentáře.A máme tady květen den po čarodejnicích .V neděli bych si dovolila řict ,že bylo docela slunečné počasí.

I naš Barnabáš se vyvaloval na terase chytal asi první sluničko.Usmívající se


Na pálení ohně jsem dlouho nebyla ,a tak jsme letos vyrazili s kamarádkou podívat se na malé čarodejnice jak skládají leteckou zkoušku.U nás na vesnici to hodně upadá dětí málo a když by byli jdou třeba do vedlejší vesnice kde to žije.Chvíly jsme postávali než zapálí tu hromadu roští ,která se tam během roku navozí a to je hranice.Mladí lidé jsou ale asi se jim to nechce stavět Usmívající seza nás to holt bylo jiné .


Čarodejnice se jim povedla.


Někdy jsme přišli domů třeba o půlnoci špinavý a celý černí a druhý den jsme šly na první máj a hranice ta vždy byla.Mrkající






Ajaké to je u vás na vesnici.




Přeji hezký týden Eva